Banesë në SHITJE 1+2 - Prishtina e Re - 92.90m²

Prishtina e re, Prishtina
Për Shitje
Çmimi Sipas Marrëveshjes

Përshkrimi

Ofrohet për shitje banesa në Lagjen Prishtina e Re, në objektin e kompanisë Leart Construction, në Kompleksin Lisi, me sipërfaqe 92.90m² dhe ka shfrytëzim maksimal të hapësirës. Banesa ndodhet në katin e 2-të dhe ka orientim lindje. Kompleksi banesor në të cilin gjendet banesa ka vetëm 5 kate banim, me një pamje të hapur dhe jashtëzakonisht të mirë. Është e ndërtuar me materialet më të mira në treg duke filluar nga dritaret të cilat i ka antracid të prodhimit Gjerman nga marka Schuco, sistemin e ujit e ka geberit, dyer të jashtme të blindura, banesa ka izolim me stiropor dhe çasja në objekt do të jetë me kartela të sigurisë dhe vëzhgim të kamerave 24h. Objekti është i pajisur me leje të ndërtimit dhe kontrata bëhet te Noteri. Kjo banesë përfshin një depo dhe një garazhë që kanë vlerë ekstra nga çmimi i banesës.

Banesa ka këtë rënditje:
– Sallon me kuzhinë,
– 2 dhoma të gjumit,
– 2 Banjo,
– Terasë.

Mund të na kontaktoni nga ora 09:00 – 19:00
Kontakt
048 303 888
www.access-ks.com
[email protected]
Prishtinë, Rr. "Ukshin Hoti” Kati 1/6-1
Fushë Kosovë, Rr. "Besa Besë” Lokali 3-4

Informacion Shtesë

  • Status: New
  • Apartment
  • 0 Dhoma gjumi
  • Tualet
  • 93 m2
  • 424 Vizita
ID: PROAC2317
Siperfaqe Neto: 93
Siperfaqe Bruto: 0
Kat:
Disponueshmëria: Në dispozicion
Dhomat e Ndenjes: