Banesë në SHITJE / 1+1 - Fushë Kosovë - 65m²

, Fushë Kosovë
Për Shitje
650 €

Përshkrimi

Ofrohet banesa për shitje me sipërfaqe prej 65m², ndodhet në Fushë Kosovë, te Eliza C. Gjendet në katin e 4-të, është e lokalizuar në një lagje mjaftë të përshtatshme. Sistemin e ngrohjes parashihet ta ketë me energji elektrike. Kjo pronë është në ndërtim e sipër dhe pritet të jetë e gatshme pas 2 vite. Lokacioni i favorshëm me qasje të lehtë në rrugë kryesore e bën më të dëshirueshme këtë pronë.

Ka këtë rënditje:
– Sallon me kuzhinë,
– Dhomë gjumi,
– Banjo,
– Terasë.

Mund të na kontaktoni nga ora 09:00 – 19:00
Kontakt
048 303 888 - 049 615 666
www.access-ks.com
[email protected]
Prishtinë, Rr. "Ukshin Hoti” Kati 1/6-1
Fushë Kosovë, Rr. "Besa Besë” Lokali 3-4

Informacion Shtesë

  • Status: New
  • Apartment
  • 1 Dhoma gjumi
  • Tualet
  • 65 m2
  • 128 Vizita
ID: PROAC2325
Siperfaqe Neto: 65
Siperfaqe Bruto: 0
Kat:
Disponueshmëria: Në dispozicion
Dhomat e Ndenjes: