Shtëpi me QIRA / 1+3 - Çagllavicë - 150m²

Çagllavicë, Prishtina
Për Qira
1,000 €
/Muaj

Përshkrimi

Ofrohet për qira shtëpia me sipërfaqe 150m² në Çagllavicë. Lokacioni ku ndodhet shtëpia karakterizohet nga qetësia, përveç kësaj në këtë zonë ka një infrastrukturë të zhvilluar mirë. Sistemin e ngrohjes e ka me energji elektrike. Në oborrin e shtëpisë ka bazen dhe hapësirë të mjaftueshme për parkim. Për më tepër, infrastruktura e zhvilluar lokale e bën shumë më të lehtë jetën e përditshme në këtë lagje.

Kati përdhesë ka këtë rënditje:
– Qëndrim ditor me kuzhinë,
– Banjo,
– Terasë.

Në katin e 1-rë ka këtë rënditje:
– 3 dhoma gjumi,
– Banjo,
– Terasë.

Mund të na kontaktoni nga ora 09:00 – 19:00
Kontakt
048 313 888
www.access-ks.com
[email protected]
Prishtinë, Rr. "Ukshin Hoti” Kati 1/6-1
Fushë Kosovë, Rr. "Besa Besë” Lokali 3-4

Informacion Shtesë

  • Status: New
  • House
  • 3 Dhoma gjumi
  • Tualet
  • 150 m2
  • 80 Vizita
ID: PROAC2358
Siperfaqe Neto: 150
Siperfaqe Bruto: 0
Kat:
Disponueshmëria: Në dispozicion
Dhomat e Ndenjes: