Banesë në SHITJE - 1+2 - Arbëri - 74m²

Arbëria - Dragodan, Prishtina
Për Shitje
85,100 €

Përshkrimi

Ofrohet për shitje banesa me sipërfaqe prej 74m², ndodhet në Arbëri, afër lokalit Living. Gjendet në katin e 2-të, në një vend të sigurtë me qasje të lehtë për në rrugët kryesore. Banesa është e lokalizuar në një lagje mjaftë të përshtatshme dhe ka afër çdo shërbim që i nevojitet klientëve. Hapësira e hapur, reflektimi i dritës natyrale brenda hapësirës e bëjnë më të veçantë këtë pronë. Është ndërtuar me materiale cilësore dhe është e gatshme për banim. Sistemin e ngrohjes e ka me energji elektrike. Objekti banesor ka ashensor funksional.

Ka këtë rënditje:
– Sallon,
– Kuzhinë,
– 2 dhoma gjumi,
– Banjo,
– 2 terasa.

Mund të na kontaktoni nga ora 09:00 – 19:00
Kontakt
048 303 888
www.access-ks.com
[email protected]
Prishtinë, Rr. "Ukshin Hoti” Kati 1/6-1
Fushë Kosovë, Rr. "Besa Besë” Lokali 3-4

Informacion Shtesë

  • Status: New
  • Apartment
  • 2 Dhoma gjumi
  • Tualet
  • 74 m2
  • 257 Vizita
ID: PROAC2360
Siperfaqe Neto: 74
Siperfaqe Bruto: 0
Kat:
Disponueshmëria: Në dispozicion
Dhomat e Ndenjes: