Banesë në SHITJE - 1+1 - Lagjja e Spitalit - 63m²

Lagjja e Spitalit, Prishtina
Për Shitje
69,300 €

Përshkrimi

Banesa në dispozicion për shitje gjendet te Lagjja e Spitalit, në Rrugën "Muharrem Fejza".Banesa unike ka një sipërfaqe të shfrytëzueshme prej 63m² dhe ndodhet në katin e 4-të. Hapësira e hapur, reflektimi i dritës natyrale brenda hapësirës e bëjnë më të veçantë këtë pronë. Vendndodhja e shkëlqyer, në një nga zonat më të dëshirueshme për klientët me qasje të menjëhershme në rrugët e kryeqytetit. Sistemin e ngrohjes e ka me termokos. Objekti banesor ku ndodhet banesa posedon ashensor funksional.

Ka këtë rënditje:
– Sallon me kuzhinë,
– Dhomë gjumi,
– Banjo,
– Terasë.

Mund të na kontaktoni nga ora 09:00 – 19:00
Kontakt
048 303 888
www.access-ks.com
[email protected]
Prishtinë, Rr. "Ukshin Hoti” Kati 1/6-1
Fushë Kosovë, Rr. "Besa Besë” Lokali 3-4

Informacion Shtesë

  • Status: New
  • Apartment
  • 1 Dhoma gjumi
  • Tualet
  • 63 m2
  • 201 Vizita
ID: PROAC2361
Siperfaqe Neto: 63
Siperfaqe Bruto:
Kat:
Disponueshmëria: Në dispozicion
Dhomat e Ndenjes: