Banesë me QIRA / 1+3 - Qafa - 150m²

Qafa, Prishtina
Për Qira
Çmimi Sipas Marrëveshjes

Përshkrimi

Banesa në dispozicion për qira me sipërfaqe prej 150m², ndodhet te Qafa, afër Shkollës "Meto Bajraktari". Gjendet në katin e 1-rë, është e mobiluar në tërësi dhe ka kushte shumë të mira banimi. Banesa është e lokalizuar në një lagje mjaftë të përshtatshme dhe ka afër çdo shërbim që i nevojitet klientëve. Objekti banesor posedon ashensor funksional dhe sistemin e ngrohjes e ka me energji elektrike. Kjo pronë lëshohet për ndërkombëtarë.

Ka këtë rënditje:
– Sallon me kuzhinë,
– 3 dhoma gjumi,
– Banjo,
– 2 terasa.

Mund të na kontaktoni nga ora 09:00 – 19:00
Kontakt
048 313 888
www.access-ks.com
[email protected]
Prishtinë, Rr. "Ukshin Hoti” Kati 1/6-1
Fushë Kosovë, Rr. "Besa Besë” Lokali 3-4

Informacion Shtesë

  • Status: New
  • Apartment
  • 3 Dhoma gjumi
  • Tualet
  • 150 m2
  • 205 Vizita
ID: PROAC2364
Siperfaqe Neto: 150
Siperfaqe Bruto:
Kat:
Disponueshmëria: Në dispozicion
Dhomat e Ndenjes: