Lokal në SHITJE - Prishtina e Re - 288m²

Prishtina e re, Prishtina
Për Shitje
2,200 €

Përshkrimi

Ofrohet për shitje lokali në Lagjen Prishtina e Re, në objektin e kompanisë Leart Construction, në Kompleksin Lisi, me sipërfaqe 288m² dhe ka shfrytëzim maksimal të hapësirës. Ka lokacion shumë të përshtatshëm dhe mjaftë të frekuentuar. Hapësira e lokalit mund të përdoret për zhvillimin e veprimtarive biznesore. Sistemin e ngrohjes e ka me energji elektrike. Vlen të theksohet se hapësirat e lokalit mund të ndahen, njëri lokal me sipërfaqe 188m² dhe tjetri me sipërfaqe prej 100m². Për më tepër, lokali ka 4 metra lartësi.

Ka këtë rënditje:
– Njësi pune,
– 2 banjo.

Mund të na kontaktoni nga ora 09:00 – 19:00
Kontakt
048 303 888
www.access-ks.com
[email protected]
Prishtinë, Rr. "Ukshin Hoti” Kati 1/6-1
Fushë Kosovë, Rr. "Besa Besë” Lokali 3-4

Informacion Shtesë

  • Status: New
  • Bar
  • 0 Dhoma gjumi
  • Tualet
  • 288 m2
  • 632 Vizita
ID: PROAC2459
Siperfaqe Neto: 288
Siperfaqe Bruto: 0
Kat:
Disponueshmëria: Në dispozicion
Dhomat e Ndenjes: