Banesë në SHITJE / 1+2 - Fushë Kosovë - 90m²

, Fushë Kosovë
Për Shitje
65,000 €

Përshkrimi

Ofrohet banesa për shitje me sipërfaqe prej 90m², ndodhet në Fushë Kosovë, në Lagjen Eliza B. Gjendet në katin e 3-të, është e lokalizuar në një lagje mjaftë të përshtatshme. Sistemin e ngrohjes e ka me energji elektrike. Objekti banesor posedon ashensor funksional. Lokacioni i favorshëm me qasje të lehtë në rrugë kryesore e bën më të dëshirueshme këtë pronë. Vlen të theksohet se kjo pronë është e kompletuar, e mobiluar në tërësi dhe shitet me mobilie.

Ka këtë rënditje:
– Sallon me kuzhinë,
– 2 dhoma gjumi,
– Banjo,
– Depo,
– Terasë.

Mund të na kontaktoni nga ora 09:00 – 19:00
Kontakt
048 250 888
www.access-ks.com
[email protected]
Prishtinë, Rr. "Ukshin Hoti” Kati 1/6-1
Fushë Kosovë, Rr. "Besa Besë” Lokali 3-4

Informacion Shtesë

  • Status: New
  • Apartment
  • 2 Dhoma gjumi
  • Tualet
  • 90 m2
  • 156 Vizita
ID: PROAC2562
Siperfaqe Neto: 90
Siperfaqe Bruto:
Kat:
Disponueshmëria: Në dispozicion
Dhomat e Ndenjes: