Banesë/Zyre me QIRA 1+3 - Velani - 117.50m²

Velani, Prishtina
Për Qira
Çmimi Sipas Marrëveshjes

Përshkrimi

Banesa në dispozicion për qira me sipërfaqe prej 117.50m², ndodhet në Velani, te Puhiza 3. Gjendet në katin e 1-rë, është e lokalizuar në një lagje mjaftë të përshtatshme dhe ka afër çdo shërbim që i nevojitet klientëve. Kuzhina është e pajisur plotësisht me pajisje elektroshtëpiake (frigorifer, pjatalarëse dhe furrë). Banjot e banesës janë të kompletuara. Vlen të theksohet se banesa ka sistemin e fshesës smart të vendosur në mur. Objekti banesor posedon ashensor funksional. Sistemin e ngrohjes e ka me kalda elektrike. Kjo pronë lëshohet për veprimtari të ndryshme afariste dhe për banim.

Ka këtë rënditje:
– Sallon me kuzhinë,
– 3 dhoma gjumi,
– 2 banjo,
– Terasë.

Mund të na kontaktoni nga ora 09:00 – 19:00
Kontakt
048 303 888
www.access-ks.com
[email protected]
Prishtinë, Rr. "Ukshin Hoti” Kati 1/6-1
Fushë Kosovë, Rr. "Besa Besë” Lokali 3-4

Informacion Shtesë

  • Status: New
  • Apartment
  • 3 Dhoma gjumi
  • Tualet
  • 118 m2
  • 262 Vizita
ID: PROAC2582
Siperfaqe Neto: 118
Siperfaqe Bruto: 0
Kat:
Disponueshmëria: Në dispozicion
Dhomat e Ndenjes: