Banesë në SHITJE me FLETË POSEDUESE / 1+3 - Fushë Kosovë - 102.71m²

, Fushë Kosovë
Për Shitje
62,000 €

Përshkrimi

Ofrohet banesa për shitje banesa me sipërfaqe prej 102.71m², ndodhet në Fushë Kosovë, afër postës, ndërtim i Swiss Home. Gjendet në katin e 7-të, është e lokalizuar në një lagje mjaftë të përshtatshme. Sistemin e ngrohjes e ka me energji elektrike. Objekti banesor posedon ashensor funksional. Lokacioni i favorshëm me qasje të lehtë në rrugë kryesore e bën më të dëshirueshme këtë pronë. Kjo pronë shitet pa mobilie dhe është e pajisur me fletë poseduese.

Ka këtë rënditje:
– Sallon me kuzhinë,
– 3 dhoma gjumi,
– Banjo,
– Terasë.

Mund të na kontaktoni nga ora 09:00 – 19:00
Kontakt
048 313 888
www.access-ks.com
[email protected]
Prishtinë, Rr. "Ukshin Hoti” Kati 1/6-1
Fushë Kosovë, Rr. "Besa Besë” Lokali 3-4

Informacion Shtesë

  • Status: New
  • Apartment
  • 3 Dhoma gjumi
  • Tualet
  • 102.71 m2
  • 185 Vizita
ID: PROAC2612
Siperfaqe Neto: 102.71
Siperfaqe Bruto:
Kat:
Disponueshmëria: Në dispozicion
Dhomat e Ndenjes: