Banesë me QIRA - 1+2 - Fushë Kosovë - 100m²

, Fushë Kosovë
Për Qira
330 €
/Muaj

Përshkrimi

Banesa në dispozicion për qira me sipërfaqe prej 100m², ndodhet në Fushë Kosovë, afër Euro Store. Gjendet në katin e 3-të, është e lokalizuar në një lagje mjaftë të përshtatshme. Është e mirëmbajtur dhe është në tërësi e mobiluar. Sistemin e ngrohjes e ka me energji elektrike. Objekti banesor posedon ashensor funksional.

Ka këtë rënditje:
– Sallon me kuzhinë,
– 2 dhoma gjumi,
– Banjo,
– Terasë.

Mund të na kontaktoni nga ora 09:00 – 19:00
Kontakt
048 313 888
www.access-ks.com
[email protected]
Prishtinë, Rr. "Ukshin Hoti” Kati 1/6-1
Fushë Kosovë, Rr. "Besa Besë” Lokali 3-4

Informacion Shtesë

  • Status: New
  • Apartment
  • 2 Dhoma gjumi
  • Tualet
  • 100 m2
  • 65 Vizita
ID: PROAC2682
Siperfaqe Neto: 100
Siperfaqe Bruto:
Kat:
Disponueshmëria: Në dispozicion
Dhomat e Ndenjes: