Banesë EKSLUZIVE në SHITJE / 1+2 - Bregu i Diellit -119m²

Bregu i Diellit, Prishtina
Për Shitje
150,000 €

Përshkrimi

Banesa moderne në dispozicion për shitje gjendet në Bregun e Diellit, ndërtim i MAB Project. Banesa ka një sipërfaqe të shfrytëzueshme prej 119m² dhe ndodhet në katin e 5-të. Është e mobiluar në tërësi me mobilie moderne të kualitetit të lartë. Vendndodhja e shkëlqyer, në një nga zonat më të dëshirueshme për klientët me qasje të menjëhershme në rrugët kryesore të qytetit. Përparësia e këtij lokacioni është komunikimi i përshtatshëm me pjesë të tjera të qytetit, si me makinë ashtu edhe me transport publik. Sistemin e ngrohjes e ka me energji elektrike. Objekti banesor ku ndodhet banesa posedon ashensor funksional. Kjo pronë shitet me mobilie.

Ka këtë rënditje:
– Sallon me kuzhinë,
– 2 dhoma gjumi (njëra dhomë ka banjo të veçantë),
– Banjo,
– Terasë.

Mund të na kontaktoni nga ora 09:00 – 19:00
Kontakt
048 313 888
www.access-ks.com
[email protected]
Prishtinë, Rr. "Ukshin Hoti” Kati 1/6-1
Fushë Kosovë, Rr. "Besa Besë” Lokali 3-4

Informacion Shtesë

  • Status: New
  • Apartment
  • 2 Dhoma gjumi
  • Tualet
  • 119 m2
  • 133 Vizita
ID: PROAC2684
Siperfaqe Neto: 119
Siperfaqe Bruto: 0
Kat:
Disponueshmëria: Në dispozicion
Dhomat e Ndenjes: