Banesë me QIRA - 1+1 - Fushë Kosovë - 72m²

, Fushë Kosovë
Për Qira
220 €
/Muaj

Përshkrimi

Banesa në dispozicion për qira me sipërfaqe prej 72m², ndodhet në Fushë Kosovë, Rr. "Dardania", përball Interex-it. Gjendet në katin e 6-të, është e lokalizuar në një lagje mjaftë të përshtatshme. Sistemin e ngrohjes e ka me energji elektrike. Kjo pronë është e mobiluar dhe është e gatshme për banim. Objekti banesor ku ndodhet banesa posedon ashensor funksional. Kjo pronë lirohet prej datës 1 Prill.

Ka këtë rënditje:
– Sallon me kuzhinë,
– Dhomë gjumi,
– Banjo,
– Depo,
– Terasë.

Mund të na kontaktoni nga ora 09:00 – 19:00
Kontakt
048 313 888
www.access-ks.com
[email protected]
Prishtinë, Rr. "Ukshin Hoti” Kati 1/6-1
Fushë Kosovë, Rr. "Besa Besë” Lokali 3-4

Informacion Shtesë

  • Status: New
  • Apartment
  • 1 Dhoma gjumi
  • Tualet
  • 72 m2
  • 47 Vizita
ID: PROAC2685
Siperfaqe Neto: 72
Siperfaqe Bruto: 0
Kat:
Disponueshmëria: Në dispozicion
Dhomat e Ndenjes: