Banesë/Zyre me QIRA 1+2 - Parku i Qytetit - 90m²

Parku i Qytetit, Prishtina
Për Qira
500 €
/Muaj

Përshkrimi

Banesa në dispozicion për qira me sipërfaqe prej 90m², ndodhet te Parku i Qytetit, përballë Viva Fresh, ndërtues Esa Group, Kompleksi Esa Plaza. Gjendet në katin e 10-të (me lift), në një lokacion të përshtatshëm dhe falë qasjes me infrastrukturën rrugore, siguron komunikim të shpejtë dhe efikas pothuajse në çdo drejtim. Sistemin e ngrohjes e ka me energji elektrike nën dysheme. Kjo pronë posedon një garazhë që përfshihet në çmim. Banesa lëshohet për zhvillimin e veprimtarive biznesore, varësisht nga kërkesat që kanë klientët.

Ka këtë rënditje:
– Sallon me kuzhinë,
– 2 dhoma gjumi,
– Banjo,
– WC,
– Terasë.

Mund të na kontaktoni nga ora 09:00 – 19:00
Kontakt
048 313 888
www.access-ks.com
[email protected]
Prishtinë, Rr. "Ukshin Hoti” Kati 1/6-1
Fushë Kosovë, Rr. "Besa Besë” Lokali 3-4

Informacion Shtesë

  • Status: New
  • Apartment
  • 2 Dhoma gjumi
  • Tualet
  • 90 m2
  • 69 Vizita
ID: PROAC2688
Siperfaqe Neto: 90
Siperfaqe Bruto:
Kat:
Disponueshmëria: Në dispozicion
Dhomat e Ndenjes: