Banesë/Zyre me QIRA 1+3 - Aktash - 129m²

Aktash, Prishtina
Për Qira
Çmimi Sipas Marrëveshjes

Përshkrimi

Banesa në dispozicion për qira me sipërfaqe prej 129m², ndodhet në Aktash, te IVY Residence. Gjendet në katin e 1-rë (me lift), në një lokacion të përshtatshëm dhe falë qasjes me infrastrukturën rrugore, siguron komunikim të shpejtë dhe efikas pothuajse në çdo drejtim. Sistemin e ngrohjes e ka me termokos. Banesa lëshohet për zhvillimin e veprimtarive biznesore, varësisht nga kërkesat që kanë klientët.

Ka këtë rënditje:
– Sallon me kuzhinë,
– 3 dhoma gjumi (njëra dhomë ka banjo të veçantë),
– 2 banjo,
– Depo,
– 2 terasa.

Mund të na kontaktoni nga ora 09:00 – 19:00
Kontakt
048 313 888
www.access-ks.com
[email protected]
Prishtinë, Rr. "Ukshin Hoti” Kati 1/6-1
Fushë Kosovë, Rr. "Besa Besë” Lokali 3-4

Informacion Shtesë

  • Status: New
  • Apartment
  • 3 Dhoma gjumi
  • Tualet
  • 129 m2
  • 178 Vizita
ID: PROAC2689
Siperfaqe Neto: 129
Siperfaqe Bruto: 0
Kat:
Disponueshmëria: Në dispozicion
Dhomat e Ndenjes: