Kati i Shtëpisë 2+1 me Qira në Arbëri

Arbëria - Dragodan, Prishtina
Për Qira
220 €

Përshkrimi

Kati i shtëpisë gjendet në Arbëri, afër Ambasadës Gjermane, me sip prej 100 m². Ndodhet në katin e 2-të, është në tërësi e mobiluar dhe me kushte shumë të mira banimi. Ndodhet në një lokacion të mirë dhe të përshtatshëm për banim.

Ka këtë rënditje:
– Sallon,
– Kuzhinë,
– 2 Dhoma Gjumi,
– Banjo,
– Depo,
– Terasë.

Mund të na kontaktoni nga ora 09:00 – 19:00
Kontakt
048 313 888
www.access-ks.com
[email protected]
Prishtinë, Rr. "Pashko Vasa” Kati 1/6-1
Fushë Kosovë, Rr. "Besa Besë” Lokali 3-4

Informacion Shtesë

  • Status: Used
  • House
  • 2 Dhoma gjumi
  • Tualet
  • 100 m2
  • 419 Vizita
ID: PROAC281
Siperfaqe Neto: 100
Siperfaqe Bruto: 0
Kat:
Disponueshmëria: Në dispozicion
Dhomat e Ndenjes: