SHITET banesa 100 M2 në Lagje të Muhaxherve nënë Hotelin AFA

Banesa është në Lagjen e Muhaxherve nënë Hotelin AFA afer Qendres në pjesen mbi Ministri të Arsimit. Banesa pritet me u leshu për banim mbrenda pak ditë së tani janë dukej u kry punet finale dhe ka këtë renditje: • Sallonin, • Kuzhinen me Trapizari, • 3 dhoma të gjumit, • Banjo, • Wc, dheRead more

Shiko

Banesë me qera ne Bregu i Diellit, Banesat e hinta

Banesë me qera ne Bregu i Diellit, Banesat e hinta ne katin e 4, banesa eshte e mobiluar ne tersi me kushte shume te mira banimi dhe ka kete renditje: – Dhoma e dites me kuzhine, – 2 Dhoma gjumit, – Banjo, – Banesa ka Termokos. – Leshohet per qift dhe Familjar. Për të iRead more

Shiko

Hello world!

Welcome to WordPress. This is your first post. Edit or delete it, then start blogging!

Shiko

Vestibulum aliquet aliq

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Integer vel diam fermentum, molestie nibh varius, dictum ipsum. Sed a velit facilisis, tempus est eget, iaculis metus. Fusce ut felis non risus ornare malesuada vel sed augue. Sed sit amet est augue. Fusce non interdum magna, pulvinar dictum tellus. Aenean egestas porta tristique In dictum velitRead more

Shiko

Proin tincidunt ornare

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Integer vel diam fermentum, molestie nibh varius, dictum ipsum. Sed a velit facilisis, tempus est eget, iaculis metus. Fusce ut felis non risus ornare malesuada vel sed augue. Sed sit amet est augue. Fusce non interdum magna, pulvinar dictum tellus. Aenean egestas porta tristique In dictum velitRead more

Shiko

Aliquam ut urna quis est

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Integer vel diam fermentum, molestie nibh varius, dictum ipsum. Sed a velit facilisis, tempus est eget, iaculis metus. Fusce ut felis non risus ornare malesuada vel sed augue. Sed sit amet est augue. Fusce non interdum magna, pulvinar dictum tellus. Aenean egestas porta tristique In dictum velitRead more

Shiko

Fusce ut felis non risus

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Integer vel diam fermentum, molestie nibh varius, dictum ipsum. Sed a velit facilisis, tempus est eget, iaculis metus. Fusce ut felis non risus ornare malesuada vel sed augue. Sed sit amet est augue. Fusce non interdum magna, pulvinar dictum tellus. Aenean egestas porta tristique In dictum velitRead more

Shiko

Nam ipsum lorem bidum

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Integer vel diam fermentum, molestie nibh varius, dictum ipsum. Sed a velit facilisis, tempus est eget, iaculis metus. Fusce ut felis non risus ornare malesuada vel sed augue. Sed sit amet est augue. Fusce non interdum magna, pulvinar dictum tellus. Aenean egestas porta tristique In dictum velitRead more

Shiko