Shtëpi në SHITJE me Fletë Poseduese - 180m² - Lagjja Qëndresa

Veternik, Prishtina
For Sale
235,000 €

Description

Shtëpia gjendet në Veternik, në Lagjjen Qëndresa, mbrapa BAU Market.
Shtëpia ka sipërfaqe prej 180m² dhe përbëhet nga dy kate banimi.
Është tërësisht e mobiluar, me kujdes të shtuar e stil unik me mobilje të kualitetit të lartë.
Lokacioni ku ndodhet shtëpia karakterizohet nga një lagje e sigurtë dhe shumë e qetë.
Është pajisur me izolim të polistirenit 8cm, duke siguruar efikasitet të energjisë.
Shtëpia ka dritare me mbulesa alumini.
Sistemet e ngrohjes janë me peletë, dru si dhe sistemin Smart Home.
Shtëpia gjendet në një truall me sipërfaqe 2.67 Ari ku siguron hapësirë për vendparkim.
Shtëpija ka qasje të lehtë në magjistrale dhe në afërsi ka Qendrën Tregtare Grand Store dhe shërbimet e tjera të nevojshme për klientët.
Shtëpia posedon një garazhë, depo dhe shitet komplet me mobilje.

Në katin e 1-rë ka këtë rënditje:
– Qëndrim ditor me kuzhinë,
– Banjo,
– Depo,
– Terasë.

Në katin e 2-të ka këtë rënditje:
– 4 dhoma gjumi,
– 2 banjo,
– 2 terasa.

Mund të na kontaktoni nga ora 09:00 – 19:00
Kontakt
048 303 888
www.access-ks.com
[email protected]
Prishtinë, Rr. "Ukshin Hoti” Kati 1/6-1
Fushë Kosovë, Rr. "Besa Besë” Lokali 3-4

Additional Information

  • Status: New
  • House
  • 4 Bedrooms
  • Bathroom
  • 280 m2
  • 109 Views
ID: PROAC4546
Interior area: 280
Availability: Available
Living Rooms: 1