Banesë dhe Podrum në SHITJE - 1 dhomë gjumi - Bregu i Diellit

Bregu i Diellit, Prishtina
For Sale
95,000 €

Description

Banesa dhe podrumi gjendet në Bregun e Diellit, Rr."Sali Nivica", te banesat e bardha.
Banesa ka sipërfaqe prej 45m² të shfrytëzueshme me orientim nga perëndimi dhe ndodhet në katin përdhesë.
Podrumi ka sipërfaqe prej 25m² të shfrytëzueshme dhe është tërësisht i renovuar.

Kanë qasje të lehtë ka në lagje të tjera të qytetit, ku qasje të shpejtë kanë me lagjen Mati 1 si dhe Rrugën B.
Avantazh tjetër i lokacionit të banesës është edhe qasja e lehtë për në mjetet e transportit publik, afërsia me qerdhe për fëmijë, shkolla, kafiteri dhe shërbimet e tjera që janë të nevojshme për banorët e lagjes.

Banesa është e pajisur me kondicioner dhe është tërësisht e renovar. Vlen të theksohet se banesa ka fletë poseduese.

Banesa përbëhet nga:
- Qëndrim ditor me kuzhinë,
- Dhomë gjumi,
- Banjo,
- Terasë.

Podrumi përbëhet nga:
- Një hapësirë,
- Banjo.

Mund të na kontaktoni nga ora 09:00 – 19:00
Kontakt
048 303 888
www.access-ks.com
[email protected]
Prishtinë, Rr. "Ukshin Hoti” Kati 1/6-1
Fushë Kosovë, Rr. "Besa Besë” Lokali 3-4

Additional Information

  • Status: New
  • Apartment
  • 0 Bedrooms
  • Bathroom
  • 45 m2
  • 150 Views
ID: PROAC4556
Interior area: 45
Availability: Available