Banesë me QIRA - 2 dhoma gjumi - Fushë Kosovë

, Fushë Kosovë
For Rent
315 € /month

Description

Banesa gjendet në Fushë Kosovë në objektin e Semitronix afër pompës Kastrati.
Ka një sipërfaqe prej 88m² dhe ndodhet në katin e 5-të.
Banesa është e mobiluar dhe posedon të gjitha paisjet e nevojshme për banim.
Objekti banesor posedon ashensor funksional, kurse sistemi i ngrohjes është me kaldajë.

Banesa përbëhet nga:
– Sallon me kuzhinë,
– 2 dhoma gjumi,
– 1 banjo
– Terasë

Mund të na kontaktoni nga ora 09:00 – 19:00
Kontakt
049 615 666
www.access-ks.com
[email protected]
Prishtinë, Rr. "Ukshin Hoti” Kati 1/6-1
Fushë Kosovë, Rr. "Besa Besë” Lokali 3-4

Additional Information

  • Status: New
  • Apartment
  • 2 Bedrooms
  • Bathroom
  • 88 m2
  • 49 Views
ID: PROAC4846
Interior area: 88
Floor: 5
Availability: Available
Living Rooms: 1