Banesë në SHITJE – 3 dhoma gjumi – Kalabri

Kalabria - Emshir, Prishtina
For Sale

1200€/ m2

Description

Banesë gjendet në lagjen Kalabria-Emshir afër "Europrinty".
Ka një sipërfaqe të shfrytëzueshme prej 110m² ndërsa ndodhet në katin e 6-të.
Objekti banesor është i pajisur me ashensor funksional kurse sistemin e ngrohjes e ka me Termokos.
Banesa ndodhet në një zonë urbane dhe ka vendparkim të mjaftueshëm rreth ndërtesës. Mbrapa ndërteses ndodhet parku dhe qasja në pjesën tjetër të qytetit është jashtëzakonisht e lehtë.

Banesa përbëhet nga:
– Sallon me kuzhinë
– 3 dhoma gjumi
– 2 banjo
– 2 terasa

Mund të na kontaktoni nga ora 09:00 – 19:00
Kontakt
048 313 888
www.access-ks.com
[email protected]
Prishtinë, Rr. "Ukshin Hoti” Kati 1/6-1
Fushë Kosovë, Rr. "Besa Besë” Lokali 3-4

Additional Information

  • Status: New
  • Apartment
  • 3 Bedrooms
  • Bathroom
  • 110 m2
  • 28 Views
ID: PROAC5518
Interior area: 110
Floor: 6
Availability: Available
Living Rooms: 1