Banesë me QIRA – 1 dhomë gjumi – Te Qafa

Qafa, Prishtina
For Rent
280 € /month

Description

Banesa gjendet tek Qafa përballë objektit të kompanisë "hellocare by Solaborate", Rr. "UÇK".
Ka një sipërfaqe të shfrytëzueshme prej 65m² ndërsa ndodhet në katin e 4-të.
Banesa është e mobiluar në tërësi dhe posedon kushte të mira për banim.
Objekti banesor posedon ashensor funksional kurse sistemin e ngrohjes e ka me Termokos.
Banesa ndodhet në një lagje tejet të përshtatshme për banim, ka afër qendrën e qytetit dhe të gjitha shërbimet e nevojshme afër.

Banesa përbëhet nga:
– Sallon me kuzhinë
– 1 dhomë gjumi
– Banjo
– Terasë

Mund të na kontaktoni nga ora 09:00 – 19:00
Kontakt
048 313 888
www.access-ks.com
[email protected]
Prishtinë, Rr. "Ukshin Hoti” Kati 1/6-1
Fushë Kosovë, Rr. "Besa Besë” Lokali 3-4

Additional Information

  • Status: New
  • Apartment
  • 1 Bedrooms
  • Bathroom
  • 65 m2
  • 20 Views
ID: PROAC5520
Interior area: 65
Floor: 4
Availability: Available
Living Rooms: 1