Banesë me QIRA – 2 dhoma gjumi + garazh – Lagjja e Spitalit

Lagjja e Spitalit, Prishtina
For Rent
400 € /month

Description

Banesa gjendet te banesat e kompanisë "Ndërtimi" në Lagjen e Spitalit, Rr. "Uran Ajeti".
Ka një sipërfaqe të shfrytëzueshme prej 80m² ndërsa ndodhet në katin e 2-të.
Banesa është e mobiluar në tërësi dhe posedon kushte të mira për banim.
Objekti banesor posedon ashensor funksional kurse sistemin e ngrohjes e ka me Termokos.
Banesa ndodhet në një zonë të qetë dhe tejet të përshtatshme për banim.

Banesa përbëhet nga:
– Sallon me kuzhinë
– 2 dhoma gjumi
– Banjo
– Terasë
– Garazh

Mund të na kontaktoni nga ora 09:00 – 19:00
Kontakt
048 313 888
www.access-ks.com
[email protected]
Prishtinë, Rr. "Ukshin Hoti” Kati 1/6-1
Fushë Kosovë, Rr. "Besa Besë” Lokali 3-4

Additional Information

  • Status: New
  • Apartment
  • 2 Bedrooms
  • Bathroom
  • 80 m2
  • 18 Views
ID: PROAC5654
Interior area: 80
Floor: 2
Availability: Available
Living Rooms: 1