Banesë me QIRA - 1 dhomë gjumi - Ulpianë

Ulpianë, Prishtina
For Rent
300 € /month

Description

Banesa me sipërfaqe prej 60m² ndodhet në Ulpianë, përballë EXFIS. Ndodhet në katin e 4-të (pa ashensor), është e mobiluar në tërësi dhe ka kushte të mira për banim. Ka në afërsi të gjitha shërbimet e nevojshme për klientë dhe poashtu lokacion shumë të përshtatshëm me qasje të shpejtë në rrugët kryesore të kryeqytetit. Sistemin e ngrohjes e ka me Termokos.

Ka këtë renditje:
- Sallon me kuzhinë
- Dhomë gjumi
- Banjo
- Terasë

Mund të na kontaktoni nga ora 09:00 – 19:00
Kontakt
048 313 888
www.access-ks.com
[email protected]
Prishtinë, Rr. "Ukshin Hoti” Kati 1/6-1
Fushë Kosovë, Rr. "Besa Besë” Lokali 3-4

Additional Information

  • Status: New
  • Apartment
  • 1 Bedrooms
  • Bathroom
  • 60 m2
  • 19 Views
ID: PROAC5704
Interior area: 60
Availability: Available
Living Rooms: 1