Banesë në SHITJE – 1 dhomë gjumi – Lagjja e Muhaxherëve

Lagjja e Muhaxherëve, Prishtina
For Sale

1300€/ m2

Description

Banesa ndodhet në kompleksin "Rezidenca e Mbretëreshës" tek Lagjja e Muhaxherëve, ndërtues R&Rukolli. Ka një sipërfaqe të shfrytëzueshme prej 61.5m² ndërsa ndodhet në katin e 8-të. Kompleksi posedon dizajn dhe arkitekturë të jashtëzakonshme dhe ndodhet shumë afër qendrës së qytetit. Objekti banesor posedon ashensor funksional kurse sistemin e ngrohjes e ka me energji elektrike.
Avantazh është se posedon parking të mjaftueshëm, hapësira të gjelbëruara dhe këndin e lojërave për fëmijë. Poashtu përparësi është pozita e favorshme e lokacionit, pasi ndodhet shumë afër qendrës, afër ka shkollë, qendrën e studentëve, parkun e qytetit etj. Kontrata për këtë pronë bëhet tek noteri.

Banesa përbëhet nga:
– Sallon me kuzhinë
– 1 dhomë gjumi
– Banjo
– Depo
– Terasë

Mund të na kontaktoni nga ora 09:00 – 19:00
Kontakt
048 313 888
www.access-ks.com
[email protected]
Prishtinë, Rr. "Ukshin Hoti” Kati 1/6-1
Fushë Kosovë, Rr. "Besa Besë” Lokali 3-4

Additional Information

  • Status: New
  • Apartment
  • 1 Bedrooms
  • Bathroom
  • 62 m2
  • 17 Views
ID: PROAC5707
Interior area: 62
Floor: 8
Availability: Available
Living Rooms: 1