Zyre me QIRA – 2 hapësira pune – Qendër

Qendër, Prishtina
For Rent
400 € /month

Description

Zyrja gjendet në sheshin "Zahir Pajaziti" në Qendër, mbrapa "Matisse".
Ka një sipërfaqe të shfrytëzueshme prej 55m² ndërsa ndodhet në katin e 3-të (pa ashensor). Sistemin e ngrohjes e ka me Termokos. Vendndodhja e shkëlqyer, në një nga zonat më të dëshirueshme për klientët me qasje të menjëhershme në rrugët e qytetit dhe ka afër të gjitha shërbimet e nevojshme.

Zyra përbëhet nga:
– 2 hapësira pune
– Banjo

Mund të na kontaktoni nga ora 09:00 – 19:00
Kontakt
048 303 888
www.access-ks.com
[email protected]
Prishtinë, Rr. "Ukshin Hoti” Kati 1/6-1
Fushë Kosovë, Rr. "Besa Besë” Lokali 3-4

Additional Information

  • Status: New
  • Office
  • 0 Bedrooms
  • Bathroom
  • 55 m2
  • 25 Views
ID: PROAC5794
Interior area: 55
Floor: 3
Availability: Available