Banesë me QIRA – 2 dhoma gjumi – Lagjja e Spitalit

Lagjja e Spitalit, Prishtina
For Rent
500 € /month

Description

Banesa me sipërfaqe prej 76m² ndodhet në Lagjen e Spitalit, afër restorantit "Moro" dhe shkollës "Pavarësia". Gjendet në katin e 7-të, në një vend të sigurtë me qasje të lehtë për në rrugët kryesore. Banesa është e mobiluar në tërësi dhe ka kushte të mira për banim. Sistemin e ngrohjes e ka me Termokos. Objekti banesor posedon ashensor funksional. Ndodhet në një zonë të qetë dhe ka afër të gjitha shërbimet e nevojshme për klientë.

Banesa përbëhet nga:
– Sallon me kuzhinë
– 2 dhoma gjumi
– Banjo
– Depo
– Terasë

Mund të na kontaktoni nga ora 09:00 – 19:00
Kontakt
048 303 888
www.access-ks.com
[email protected]
Prishtinë, Rr. "Ukshin Hoti” Kati 1/6-1
Fushë Kosovë, Rr. "Besa Besë” Lokali 3-4

Additional Information

  • Status: New
  • Apartment
  • 2 Bedrooms
  • Bathroom
  • 76 m2
  • 24 Views
ID: PROAC5806
Interior area: 76
Availability: Available
Living Rooms: 1