Banesë në SHITJE – 3 dhoma gjumi – Prishtina e Re

Prishtina e re, Prishtina
For Sale

1300€/ m2

Description

Banesa gjendet në lagjen Prishtina e Re mbrapa "Hotel International Prishtina".
Ka sipërfaqe prej 111m² të shfrytëzueshme dhe ndodhet në katin e 1-rë, në një vend të sigurtë me qasje të lehtë për në rrugët kryesore. Objekti banesor ka ashensor funksional ndërsa sistemin e ngrohjes e ka me energji elektrike. Banesa ndodhet në një lagje tejet të përshtatshme për banim dhe ka afër çdo shërbim që i nevojitet klientëve. Parakontrata për këtë pronë bëhet tek noteri.

Banesat përbëhet nga:
– Sallon me kuzhinë
– 3 dhoma gjumi (njëra me banjo)
– Banjo
– Depo
– Terasë

Mund të na kontaktoni nga ora 09:00 – 19:00
Kontakt
048 303 888
www.access-ks.com
[email protected]
Prishtinë, Rr. "Ukshin Hoti” Kati 1/6-1
Fushë Kosovë, Rr. "Besa Besë” Lokali 3-4

Additional Information

  • Status: New
  • Apartment
  • 3 Bedrooms
  • Bathroom
  • 111 m2
  • 31 Views
ID: PROAC5830
Interior area: 111
Floor: 1
Availability: Available
Living Rooms: 1