Menyra e Renditjes

AKTUALE

Shitet banesa ne Aktash

€ 67,000

Shitet banesa ne Aktash banesa eshte ne katin e 5-t ma lift ka pamje nga qyteti me leje ndertimi sip.80m²  dhe ka kete renditje: – Dhoma e dites me kuzhine, – 2 Dhoma gjumi, –…