Menyra e Renditjes

Banesë me Qira në Arbëri

€ 300

Banesë gjendët në Arbëri afër Qafës në Rr.Eduard Lire mbi Ministrin e Shëndetsis. Banesa ka sip.130m2 është e mobiluar komplet dhe ka kushte të mira banimi. Ka këtë rënditje: – Sallon – Kuzhinë – 2…

Zyre me Qira në Qendër

€ 300

Zyrja gjendët në Qendër afër Hotel Grandit mbi lokalin Tatlisi në katin e 3-të me sip.75m2. Ka këtë rënditje: – 3 Hapsira pune – Banjo – Ballkon me dalje nga 2 dhoma Mund të na…

Zyre me Qira në Qendër

€ 400

Zyrja gjendët në Qendër të qytetit përball Hotel Grandi me sip.90m2. Ka këtë rënditje: – 3 Hapsria – 2 Terasa Mund të na kontaktoni nga ora 09:00 – 19:00 Kontakt 📞 049 601 666 🌐 www.access-ks.com…

Banesë me Qira në Mati 1

€ 500

Banesa gjendët në Mati 1 afër Super Viva në katin e 1-rë me sip.92m. Banesa është e mobiluar komplet dhe ka kushte të mira banimi. Ka këtë rënditje: – Sallon dhe Kuzhinë – 2 Dhoma…

Banesë me Qira në Ulpianë

€ 300

Banesë gjendët në Ulpianë mbrapa AAK-së me sip.65m2. Banesa është e mobiluar komplet dhe ka kushte të mira banimi. Ka këtë rënditje: – Sallon – Kuzhinë – Dhomë gjumi – Banjo – Wc Mund të…

Banesë me Qira në Rrugën B

€ 280

Banesa gjendët në Rrugën B pas Fitnesit FiveStar. Banesa ka sip.55m2 është e mobiluar komplet dhe ka kushte të mira banimi. Banesa ka ngrohje qendrore, dy ashensor funksional. Ka këtë rënditje: – Sallon dhe Kuzhinë…

Banesë me Qira në Qendër

€ 350

Banesë me Qira në Qendër për banim por e përshtatshme edhe për zyre me sip.100m2. Banesa është e pa mobiluar. Ka këtë rënditje: – Sallon dhe Kuzhinë – 3 Dhoma gjumi – Banjo – Ballkon…