Penthouse në SHITJE me Fletë Poseduse / 1+5- 230m² + 100m² TERASË - Lagjja e Spitalit

Lagjja e Spitalit, Prishtina
Për Shitje
1,500 €

Përshkrimi

Ofrohet për shitje penthouse me orientim nga jug-lindje-perëndim në katin e 8-të me sipërfaqe prej 230m², ndodhet në Lagjen e Spitalit, afër Frutarisë, ndërtim i Ntsh ADK. Ndodhet në një lokacion shumë të përshtatshëm me qasje të shpejtë në rrugët kryesore të kryeqytetit. Kjo pronë është ndërtuar duke përdorur materiale cilësore dhe teknologji inovative. Hapësira e hapur, reflektimi i dritës natyrale brenda hapësirës e bëjnë më të veçantë këtë pronë. Objekti banesor ku ndodhet penthouse posedon ashensor funksional. Sistemin e ngrohjes e ka me energji elektrike. Kjo pronë është e pajisur me fletë poseduse.

Ka këtë rënditje:
- Qëndrim ditor me kuzhinë,
- 5 dhoma gjumi ( njëra me banjo) ,
- 2 banjo,
- WC,
- Depo,
- 2 Ballkona të mbyllur,
- Terasë 100m².

Mund të na kontaktoni nga ora 09:00 – 19:00
Kontakt
048 313 888
www.access-ks.com
[email protected]
Prishtinë, Rr. "Ukshin Hoti” Kati 1/6-1
Fushë Kosovë, Rr. "Besa Besë” Lokali 3-4

Informacion Shtesë

  • Status: New
  • Apartment
  • 5 Dhoma gjumi
  • Tualet
  • 230 m2
  • 469 Vizita
ID: PROAC3278
Siperfaqe Neto: 230
Siperfaqe Bruto: 0
Kat:
Disponueshmëria: Në dispozicion
Dhomat e Ndenjes: