Banesë në SHITJE – 3 dhoma gjumi – Prishtina e Re

Prishtina e re, Prishtina
Për Shitje

990€/ m2

Përshkrimi

Banesa gjendet në lagjen Prishtina e Re në kompleksin "Grand Tower". Ky kompleks është i pozicionuar në pjesën më të epërme të qytetit të Prishtinës, duke mundësuar pamje të shkëlqyera për banorët e kësaj zone dhe shikueshmëri të gjerë të kryeqytetit.
Ka një sipërfaqe prej 139m² të shfrytëzueshme ndërsa ndodhet në katin e 2-të. Objekti banesor është i pajisur me ashensor funksional.
Avantazh është lokacioni i banesës, pasi që pjesë njihet si zonë e sigurtë me qasje të lehtë për në rrugët kryesore dhe poashtu ka afër çdo shërbim që i nevojitet klientëve.
Objekti banesor është duke u ndërtuar me materiale cilësore dhe është duke u punuar nga një kompani profesionale projektimi.
Kjo pronë është në ndërtim e sipër dhe do të jetë e gatshme për banim në shtator 2024.

Banesa përbëhet nga:
– Sallon
– Kuzhinë
– 3 dhoma gjumi
– 2 banjo
– WC
– 2 Depo
– Terasë

Mund të na kontaktoni nga ora 09:00 – 19:00
Kontakt
049 622 330
www.access-ks.com
[email protected]
Prishtinë, Rr. "Ukshin Hoti” Kati 1/6-1
Fushë Kosovë, Rr. "Besa Besë” Lokali 3-4

Informacion Shtesë

  • Status: New
  • Apartment
  • 3 Dhoma gjumi
  • Tualet
  • 139 m2
  • 644 Vizita
ID: PROAC5022
Siperfaqe Neto: 139
Kat: 2
Disponueshmëria: Në dispozicion
Dhomat e Ndenjes: 1