Objekt afarist në SHITJE – 670m² – Te Qafa

Qafa, Prishtina
Për Shitje
4,500,000 €

Përshkrimi

Objekti afarist i pajisur me fletë poseduese gjendet në Rr. "UÇK" tek Qafa dhe ka një sipërfaqe të shfrytëzueshme prej 670m². Përbëhet nga 2 kate dhe ka një oborr prej 20m², i cili poashtu posedon fletë poseduese. Sistemi i ngrohjes është me energji elektrike. Objekti mund të shfrytëzohet për dyqane, Call Center, organizata të ndryshme etj. Avantazh është lokacioni i objektit, pasi gjendet në një zonë tejet të frekuentuar dhe të përshtatshme për të bërë biznes.

Objekti përbëhet nga:
Bodrumi:
– Hapësirë pune
– 2 banjo

Kati përdhesë:
– Hapësirë pune
– 2 banjo

Kati i parë:
– Hapësirë pune
– Banjo

Mund të na kontaktoni nga ora 09:00 – 19:00
Kontakt
048 303 888
www.access-ks.com
[email protected]
Prishtinë, Rr. "Ukshin Hoti” Kati 1/6-1
Fushë Kosovë, Rr. "Besa Besë” Lokali 3-4

Informacion Shtesë

  • Status: New
  • Objekt Afarist
  • 0 Dhoma gjumi
  • Tualet
  • 670 m2
  • 277 Vizita
ID: PROAC5223
Siperfaqe Neto: 670
Disponueshmëria: Në dispozicion