Banesë me QIRA – 3 dhoma gjumi – Arbëri

Arbëria - Dragodan, Prishtina
Për Qira
950 € /Muaj

Përshkrimi

Banesa gjendet në lagjen Arbëria-Dragodan, Rr. "Ferid Curri", mbi gjelltoren "Nazi".
Ka një sipërfaqe të shfrytëzueshme prej 126m² ndërsa ndodhet në katin e 1-rë.
Banesa është e mobiluar e organizuar mirë me mobilje të reja dhe posedon kushte të mira për banim.
Objekti banesor posedon ashensor funksional kurse sistemin e ngrohjes e ka me energji elektrike.
Ndodhet në një zonë me infrastrukturë të zhvilluar, afër me të gjitha shërbimet e nevojshme për klientë.

Banesa përbëhet nga:
- Sallon me kuzhinë
- 3 dhoma gjumi (njëra me banjo)
- Depo
- Terasë
- Parking në bodrum

Mund të na kontaktoni nga ora 09:00 – 19:00
Kontakt
048 303 888
www.access-ks.com
[email protected]
Prishtinë, Rr. "Ukshin Hoti” Kati 1/6-1
Fushë Kosovë, Rr. "Besa Besë” Lokali 3-4

Informacion Shtesë

  • Status: New
  • Apartment
  • 3 Dhoma gjumi
  • Tualet
  • 126 m2
  • 50 Vizita
ID: PROAC5699
Siperfaqe Neto: 126
Kat: 1
Disponueshmëria: Në dispozicion
Dhomat e Ndenjes: 1