Banesë në SHITJE – 2 dhoma gjumi – Parku i Qytetit

Parku i Qytetit, Prishtina
Për Shitje
Çmimi Sipas Marrëveshjes

Përshkrimi

Banesa gjendet në lagjen Parku i Qytetit, mbi "Albi Market" dhe qendrën e kurseve "Magnet Corner".
Ka një sipërfaqe të shfrytëzueshme prej 80m² ndërsa ndodhet në katin e 4-të. E orientuar nga lindja, në banesë hyn mjaftueshëm dritë natyrale gjatë gjithë ditës dhe ka pamjen nga parku. Banesa është plotësisht e mobiluar me të gjitha pajisjet e nevojshme dhe ka kushte të mira banimi.
Objekti banesor posedon ashensor funksional kurse sistemin e ngrohjes e ka me Termokos.
Ndodhet në një zonë të përshtatshme për banim, afër qendrës dhe parkut të qytetit. Poashtu afër ka të gjitha shërbimet e nevojshme.

Banesa përbëhet nga:
– Sallon me kuzhinë
– 2 dhoma gjumi
– Banjo
– Terasë

Mund të na kontaktoni nga ora 09:00 – 19:00
Kontakt
048 303 888
www.access-ks.com
[email protected]
Prishtinë, Rr. "Ukshin Hoti” Kati 1/6-1
Fushë Kosovë, Rr. "Besa Besë” Lokali 3-4

Informacion Shtesë

  • Status: New
  • Apartment
  • 2 Dhoma gjumi
  • Tualet
  • 80 m2
  • 150 Vizita
ID: PROAC5712
Siperfaqe Neto: 80
Kat: 4
Disponueshmëria: Në dispozicion
Dhomat e Ndenjes: 1