Lokal me QIRA – 1087m² – Prishtina e Re

Prishtina e re, Prishtina
Për Qira
4,200 € /Muaj

Përshkrimi

Lokali gjendet afër zyreve të "Zero Pozitive" në kompleksin "Hill Residence" në lagjen Prishtina e Re. Përmban një hapësirë prej 1087m² dhe është ideal për një larmi aktivitetesh biznesore, si: fitnes, zyre call center, ordinancë, etj. Për shkak të dritareve të mëdha, në lokal hyn mjaftueshëm dritë natyrale gjatë gjithë ditës. Sistemin e ngrohjes e ka me energji elektrike. Pozicionuar në një zonë të frekuentuar, ky objekt ofron qasje tejet të lehtë për klientët. Pllakat dhe çdo investim tjetër i nevojshëm, mund të shtohet sipas kërkesës së klientëve.

Struktura e lokalit përfshin 2 kate:
Kati I:
– Hapësirë e gjerë pune
– 2 banjo
– Depo

Kati II:
– Hapësira e gjerë pune
– 2 hapësira ndaras
– 2 banjo

Mund të na kontaktoni nga ora 09:00 – 19:00
Kontakt
048 303 888
www.access-ks.com
[email protected]
Prishtinë, Rr. "Ukshin Hoti” Kati 1/6-1
Fushë Kosovë, Rr. "Besa Besë” Lokali 3-4

Informacion Shtesë

  • Status: New
  • Bar
  • 0 Dhoma gjumi
  • Tualet
  • 1087 m2
  • 243 Vizita
ID: PROAC5853
Siperfaqe Neto: 1087
Disponueshmëria: Në dispozicion