Banesë në SHITJE – 2 dhoma gjumi + garazh – Lagjja e Muhaxherëve

Lagjja e Muhaxherëve, Prishtina
Për Shitje
129,000 €

Përshkrimi

Banesa gjendet në Lagjen e Muhaxherëve, mbi Ministri të Arsimit afër ambasadës së Zvicrës.
Ka një sipërfaqe të shfrytëzueshme prej 82,3m² ndërsa ndodhet në katin e 4-të. Objekti banesor posedon ashensor funksional ndërsa sistemin e ngrohjes aktualisht e ka me energji elektrike por që brenda këtij viti pritet të lidhet me Termokos. Vendndodhja është e shkëlqyer, në një nga zonat më të dëshirueshme për klientët me qasje të menjëhershme në rrugët e kryeqytetit, vetëm 5 minuta larg nga sheshi i qytetit dhe "Hotel Grand". Poashtu, afër ka shkollën fillore "Naim Frashëri", Qendrën Universitare dhe Shtëpinë e Shëndetit. Avantazh është se banesa posedon edhe garazh me hapësirë të mjaftueshme.

Banesa përbëhet nga:
– Sallon me kuzhinë
– 2 dhoma gjumi
– Banjo
– WC
– Terasë

Mund të na kontaktoni nga ora 09:00 – 19:00
Kontakt
048 303 888
www.access-ks.com
[email protected]
Prishtinë, Rr. "Ukshin Hoti” Kati 1/6-1
Fushë Kosovë, Rr. "Besa Besë” Lokali 3-4

Informacion Shtesë

  • Status: New
  • Apartment
  • 2 Dhoma gjumi
  • Tualet
  • 82 m2
  • 214 Vizita
ID: PROAC5909
Siperfaqe Neto: 82
Kat: 4
Disponueshmëria: Në dispozicion
Dhomat e Ndenjes: 1