Banesë në SHITJE – 1 dhomë gjumi – Lagjja e Muhaxherëve

Lagjja e Muhaxherëve, Prishtina
Për Shitje

1250€/ m2

Përshkrimi

Banesa ndodhet në kompleksin "Rezidenca e Mbretëreshës" tek Lagjja e Muhaxherëve, ndërtues R&Rukolli. Ky kompleks njihet për arkitekturë të veçantë dhe ndërtim me kualitet shumë të lartë. Banesa ka sipërfaqe të shfrytëzueshme prej 59,64m² ndërsa ndodhet në katin e 4-të. Sistemin e ngrohjes e ka me energji elektrike. Hapësira e mjaftueshme për parkim, hapësirat e gjelbëruara dhe afërsia me këndin e lojërave për fëmijë janë vetëm disa nga përparësitë e këtij kompleksi. Poashtu lokacioni ku gjendet banesa është tejet i favorshëm pasi që lidhet me qendrën e qytetit, ka afërsi me shkolla dhe Parkun e Qytetit. Kontrata për këtë pronë bëhet tek noteri. Kjo pronë do të jetë e gatshme për banim në dhjetor të vitit 2025.

Banesa përbëhet nga:
– Sallon me kuzhinë
– 1 dhomë gjumi
– Banjo
– Terasë

Mund të na kontaktoni nga ora 09:00 – 19:00
Kontakt
048 313 888
www.access-ks.com
[email protected]
Prishtinë, Rr. "Ukshin Hoti” Kati 1/6-1
Fushë Kosovë, Rr. "Besa Besë” Lokali 3-4

Informacion Shtesë

  • Status: New
  • Apartment
  • 2 Dhoma gjumi
  • Tualet
  • 59,64 m2
  • 99 Vizita
ID: PROAC6012
Siperfaqe Neto: 59,64
Kat: 4
Disponueshmëria: Në dispozicion
Dhomat e Ndenjes: 1