Banesë 3+1 në SHITJE me FLETË POSEDUESE te Prishtina e Re

Prishtina e re, Prishtina
Për Shitje
Çmimi Sipas Marrëveshjes

Përshkrimi

Banesa gjendet te Prishtina e Re, afër Spitalit Amerikan, ndërtues F&A Inxhiniering me sipërfaqe prej 105m². Ndodhet në katin e 8-të, në një lokacion shumë të përshatshëm. Ndodhet në një lagje shumë të përshtatshme për banim, pasi ka qasje të shpejtë në rrugët kryesore të kryeqytetit. Sistemin e ngrohjes e ka me energji elektrike dhe posedon 3 garazha që përfshihen në çmim (mund të shitet edhe pa garazhë). Objekti banesorë ku ndodhet banesa posedon dy ashensor funksional. Banesa është e pajisur me fletë poseduese.

Ka këtë rënditje:
- Qëndrim ditor me kuzhinë,
- 3 dhoma gjumi,
- Banjo,
- WC,
- Depo,
- 2 terasa.

Mund të na kontaktoni nga ora 09:00 – 19:00
Kontakt
048 313 888
www.access-ks.com
[email protected]
Prishtinë, Rr. "Ukshin Hoti” Kati 1/6-1
Fushë Kosovë, Rr. "Besa Besë” Lokali 3-4

Informacion Shtesë

  • Status: New
  • Apartment
  • 3 Dhoma gjumi
  • Tualet
  • 105 m2
  • 1439 Vizita
ID: PROAC1367
Siperfaqe Neto: 105
Siperfaqe Bruto: 0
Kat: 8
Disponueshmëria: Në dispozicion
Dhomat e Ndenjes: