Shitet Banesa 2+1 me Garazh & Depo në Lagjen e Muhaxherëve

Lagjja e Muhaxherëve, Prishtina
Për Shitje
125,000 €

Përshkrimi

Ofrohet për shitje banesa me sipërfaqe prej 78m², në katin e 4-të, me orientim Jug-Lindje (ka diell në të gjatë tërë ditës), gjendet në fillim të Lagjes së Muhaxherëve, në Rr.”Kaçaniku”, mbi Ministri të Arsimit dhe ka në afërsi shkollën fillore “Naim Frashëri” dhe shtëpinë e shëndetit dhe stacionin e policis. Objekti në të cilën gjendet banesa është i ndërtuar nga jashtë me tulla të kuqe dhe me ekstra izolim me leshqelgji, po ashtu ka me shumë se 60% të hapsirës parkingje, zonë të gjelbërt dhe në të dy anët e objektit ka rrugë. Banesa posedon leje të ndërtimit dhe është e mobiluar në tërësi me kushte shumë të mira banimi.
Banesa shitet bashkë me mobilie dhe ka këtë rënditje:
– Sallon me kuzhinë,
– 2 dhoma gjumi,
– Banjo,
– Depo,
– 2 Terasa, në njërin ka dalje nga Salloni, kurse në tjetrin ka dalje nga të dy dhomat e gjumit.

Mund të na kontaktoni nga ora 09:00 – 19:00
Kontakt
049 622 330
www.access-ks.com
[email protected]
Prishtinë, Rr. "Ukshin Hoti” Kati 1/6-1
Fushë Kosovë, Rr. "Besa Besë” Lokali 3-4

Informacion Shtesë

  • Status: New
  • Apartment
  • 2 Dhoma gjumi
  • Tualet
  • 78 m2
  • 2124 Vizita
ID: PROAC153
Siperfaqe Bruto: 78
Disponueshmëria: Në dispozicion
Dhomat e Ndenjes: 1