Banesë në SHITJE – 2 dhoma gjumi – Fushë Kosovë

, Fushë Kosovë
For Sale

750€/ m2

Description

Banesa gjendet në kompleksin "Linori", rreth 200m larg nga shkolla "Mihal Grameno", Rr. "Xhemajl Mustafa". Ka një sipërfaqe të shfrytëzueshme prej 93m² ndërsa ndodhet në katin e 5-të.
Objekti banesor ka ashensor funksional, kurse sistemin e ngrohjes e ka me energji elektrike. Kontrata për këtë pronë bëhet tek noteri. Ndodhet në një lagje të përshtatshme për banim, ka afër të gjitha shërbimet e nevojshme afër dhe ka qasje të lehtë në rrugë.

Banesa përbëhet nga:
– Sallon me kuzhinë
– 2 dhoma gjumi
– Banjo
– Depo
– Terasë

Mund të na kontaktoni nga ora 09:00 – 19:00
Kontakt
049 615 666
www.access-ks.com
[email protected]
Prishtinë, Rr. "Ukshin Hoti” Kati 1/6-1
Fushë Kosovë, Rr. "Besa Besë” Lokali 3-4

Additional Information

  • Status: New
  • Apartment
  • 2 Bedrooms
  • Bathroom
  • 93 m2
  • 30 Views
ID: PROAC5824
Interior area: 93
Floor: 5
Availability: Available
Living Rooms: 1