Lokal me QIRA / Fushë Kosovë - 211m²

, Fushë Kosovë
Për Qira
1,000 € /Muaj

Përshkrimi

Ofrohet për qira lokali me sipërfaqe të shfrytëzueshme prej 211m², ndodhet në Fushë Kosovë, te lagjja Eliza B. Hapësirat e lokalit mund të shfrytëzohen për veprimtari biznesore të ndryshme, varësisht nga kërkesat që kanë klientët, duke përfshirë shfrytëzim të hapësirës për zyre, noter e të tjera. Ka lokacion jashtëzakonisht të përshtatshëm dhe të favorshëm, me qasje të shpejtë në rrugë kryesore.

Ka këtë rënditje:
– Hapësirë pune,
– 2 banjo.

Mund të na kontaktoni nga ora 09:00 – 19:00
Kontakt
049 615 666
www.access-ks.com
[email protected]
Prishtinë, Rr. "Ukshin Hoti” Kati 1/6-1
Fushë Kosovë, Rr. "Besa Besë” Lokali 3-4

Informacion Shtesë

  • Status: New
  • Bar
  • 0 Dhoma gjumi
  • Tualet
  • 211 m2
  • 487 Vizita
ID: PROAC4315
Siperfaqe Neto: 211
Disponueshmëria: Në dispozicion