Banesë në SHITJE – 1 dhomë gjumi – Arbëri

Arbëria - Dragodan, Prishtina
Për Shitje
82,000 €

Përshkrimi

Banesa gjendet tek kompleksi "Ambasador Residence" në lagjen Arbëria-Dragodan afër Minimax-it, ndërtim i Berisha Group.
Ka një sipërfaqe të shfrytëzueshme prej 53m² dhe ndodhet në katin e 2-të.
Banesa është e mobiluar në tërësi me mobilje të reja dhe posedon kushte tejet të mira banimi.
Objekti banesor posedon ashensor funksional kurse sistemi i ngrohjes është me energji elektrike.
Avantazh është vendndodhja e shkëlqyer, në një nga zonat më të dëshirueshme me qasje të menjëhershme në rrugët e kryeqytetit.

Banesa përbëhet nga:
– Sallon me kuzhinë
– Dhomë gjumi
– Banjo
– Terasë

Mund të na kontaktoni nga ora 09:00 – 19:00
Kontakt
048 303 888
www.access-ks.com
[email protected]
Prishtinë, Rr. "Ukshin Hoti” Kati 1/6-1
Fushë Kosovë, Rr. "Besa Besë” Lokali 3-4

Informacion Shtesë

  • Status: New
  • Apartment
  • 1 Dhoma gjumi
  • Tualet
  • 53 m2
  • 1458 Vizita
ID: PROAC5114
Siperfaqe Neto: 53
Disponueshmëria: Në dispozicion
Dhomat e Ndenjes: 1