Banesë në SHITJE – 3 dhoma gjumi – Lagjja e Muhaxherëve

Lagjja e Muhaxherëve, Prishtina
Për Shitje

1250€/ m2

Përshkrimi

Banesa gjendet tek kompleksi "Rezidenca e Mbretëreshës" në Lagjen e Muhaxherëve, me ndërtues "R & RUKOLLI". Kompleksi njihet për arkitekturë të veçantë dhe ndërtim me kualitet shumë të lartë. Ka një sipërfaqe të shfrytëzueshme prej 115.6m² ndërsa ndodhet në katin e 4-të.
Objekti banesor është i pajisur me ashensor funksional kurse sistemin e ngrohjes e ka me energji elektrike. Hapësira e mjaftueshme për parkim, hapësirat e gjelbëruara dhe afërsia me këndin e lojërave për fëmijë janë vetëm disa nga përparësitë e këtij kompleksi. Poashtu lokacioni ku gjendet banesa është tejet i favorshëm pasi që lidhet me qendrën e qytetit, ka afërsi me shkolla dhe Parkun e Qytetit. Kontrata për këtë pronë bëhet tek noteri.

Banesa përbëhet nga:
– Sallon me kuzhinë
– 3 dhoma gjumi
– Banjo
– WC
– Depo
– Terasë

Mund të na kontaktoni nga ora 09:00 – 19:00
Kontakt
048 313 888
www.access-ks.com
[email protected]
Prishtinë, Rr. "Ukshin Hoti” Kati 1/6-1
Fushë Kosovë, Rr. "Besa Besë” Lokali 3-4

Informacion Shtesë

  • Status: New
  • Apartment
  • 3 Dhoma gjumi
  • Tualet
  • 116 m2
  • 104 Vizita
ID: PROAC5416
Siperfaqe Neto: 116
Kat: 4
Disponueshmëria: Në dispozicion
Dhomat e Ndenjes: 1