Banesë me QIRA – 1 dhomë gjumi – Aktash

Aktash, Prishtina
Për Qira
500 € /Muaj

Përshkrimi

Banesa ndodhet tek objekti i "Pika Luxury & Green Apartments" në Aktash, Rr. "Gazmend Zajmi".
Ka një sipërfaqe të shfrytëzueshme prej 46m² ndërsa ndodhet në katin e 8-të.
Banesa është plotësisht e mobiluar dhe organizuar mirë me të gjitha mobiljet. Objekti banesor ka ashensor funksional kurse sistemin e ngrohjes e ka me Termokos.
Kompleksi është ndërtuar me konceptin Eco Green dhe sistemin Smart Home. Avantazh është poashtu afërsia me shkollën fillore "Ismajl Qemajli" dhe "Naim Frashëri", qendra të mjekësisë familjare, qendrën e qytetit, etj.

Banesa përbëhet nga:
– Sallon me kuzhinë
– Dhomë gjumi
– Banjo
– Terasë

Mund të na kontaktoni nga ora 09:00 – 19:00
Kontakt
048 313 888
www.access-ks.com
[email protected]
Prishtinë, Rr. "Ukshin Hoti” Kati 1/6-1
Fushë Kosovë, Rr. "Besa Besë” Lokali 3-4

Informacion Shtesë

  • Status: New
  • Apartment
  • 1 Dhoma gjumi
  • Tualet
  • 46 m2
  • 53 Vizita
ID: PROAC5417
Siperfaqe Neto: 46
Kat: 8
Disponueshmëria: Në dispozicion
Dhomat e Ndenjes: 1