Banesë me QIRA – 2 dhoma gjumi + garazh – Lagjja e Spitalit

Lagjja e Spitalit, Prishtina
Për Qira
500 € /Muaj

Përshkrimi

Banesa gjendet tel Lagjja e Spitalit në objektin e Vëllëzërit Asllani, Rr. "Holger Petersen".
Ka një sipërfaqe të shfrytëzueshme prej 85m² dhe ndodhet në katin e 5-të. Banesa është plotësisht e mobiluar dhe organizuar mirë me mobilje të reja dhe moderne.
Objekti banesor posedon ashensor funksional kurse sistemin e ngrohjes e ka me Termokos. Poashtu posedon kondicioner. Avantazh është se banesa posedon garazh dhe depo të cilat përfshihen në këtë çmim. Banesa gjendet në një zonë të qetë dhe tejet të përshtatshme për banim pasi ka afër të gjitha shërbimet e nevojshme.

Banesa përbëhet nga:
– Sallon me kuzhinë
– 2 dhoma gjumi
– Banjo
– WC
– Depo
– Terasë
– Garazh

Mund të na kontaktoni nga ora 09:00 – 19:00
Kontakt
048 303 888
www.access-ks.com
[email protected]
Prishtinë, Rr. "Ukshin Hoti” Kati 1/6-1
Fushë Kosovë, Rr. "Besa Besë” Lokali 3-4

Informacion Shtesë

  • Status: New
  • Apartment
  • 2 Dhoma gjumi
  • Tualet
  • 85 m2
  • 145 Vizita
ID: PROAC5418
Siperfaqe Neto: 85
Kat: 5
Disponueshmëria: Në dispozicion
Dhomat e Ndenjes: 1