Banesë në SHITJE – 2 dhoma gjumi – Kalabri

Kalabria - Emshir, Prishtina
Për Shitje

1300€/ m2

Përshkrimi

Banesa gjendet në lagjen Kalabria-Emshir te kompleksi "Blerti", ndërtues "Lesna".
Ka sipërfaqe të shfrytëzueshme prej 98.86m² ndërsa ndodhet në katin e 3-të. Kompleksi është duke u ndërtuar me cilësi të lartë dhe banesat janë të ndritshme për shkak se kanë pamje të hapur. Poashtu ka qasje direkte në rrugët e kryeqytetit. Objekti banesor do të jetë me ashensor funksional kurse sistemin e ngrohjes do ta ketë me energji elektrike. Avantazh është se kompleksi është i rrethuar me hapësira gjelbëruese dhe ka vendparkim të mjaftueshëm për të gjithë banorët. Banesa është ende nën ndërtim dhe do të përfundojë brenda 1 viti e gjysmë. Për këtë pronë kontrata bëhet te noteri.

Banesa përbëhet nga:
– Sallon me kuzhinë
– 2 dhoma gjumi
– Banjo
– WC
– Depo
– Terasë

Mund të na kontaktoni nga ora 09:00 – 19:00
Kontakt
048 303 888
www.access-ks.com
[email protected]
Prishtinë, Rr. "Ukshin Hoti” Kati 1/6-1
Fushë Kosovë, Rr. "Besa Besë” Lokali 3-4

Informacion Shtesë

  • Status: Under Construction
  • Apartment
  • 2 Dhoma gjumi
  • Tualet
  • 99 m2
  • 114 Vizita
ID: PROAC5419
Siperfaqe Neto: 99
Kat: 3
Disponueshmëria: Në dispozicion
Dhomat e Ndenjes: 1