Banesë në SHITJE – 1 dhomë gjumi – Kalabri

Kalabria - Emshir, Prishtina
Për Shitje

1300€/ m2

Përshkrimi

Banesa gjendet tek kompleksi "Euro Park" ndërtim i Nartel-it në lagjen Kalabria, afër "Europrinty".
Ka një sipërfaqe të shfrytëzueshme prej 60.3m² ndërsa ndodhet në katin e 4-të.
Banesa posedon kushte tejet të mira banimi dhe është plotësisht e mobiluar e organizuar mirë me mobilje të reja. Objekti banesor posedon ashensor funksional kurse sistemin e ngrohjes e ka me Termokos. Banesa poashtu posedon kondicioner. Kuzhina, komoda dhe dhoma e gjumit janë të blera nga kompania "CiaBerto". Vlen të theksohet se banesa ndodhet në një zonë urbane dhe ka vendparkim të mjaftueshëm rreth ndërtesës. Mbrapa ndërteses ndodhet parku dhe qasja në pjesën tjetër të qytetit është jashtëzakonisht e lehtë. Banesa posedon edhe një bodrum me çmim shtesë. Kontrata për këtë pronë bëhet tek noteri.

Banesa përbëhet nga:
– Sallon me kuzhinë
– 1 dhomë gjumi
– Banjo
– Terasë

Mund të na kontaktoni nga ora 09:00 – 19:00
Kontakt
048 303 888
www.access-ks.com
[email protected]
Prishtinë, Rr. "Ukshin Hoti” Kati 1/6-1
Fushë Kosovë, Rr. "Besa Besë” Lokali 3-4

Informacion Shtesë

  • Status: New
  • Apartment
  • 1 Dhoma gjumi
  • Tualet
  • 60 m2
  • 185 Vizita
ID: PROAC5420
Siperfaqe Neto: 60
Kat: 4
Disponueshmëria: Në dispozicion
Dhomat e Ndenjes: 1