Banesë në SHITJE – 2 dhoma gjumi – Lagjja e Muhaxherëve

Lagjja e Muhaxherëve, Prishtina
Për Shitje
148,000 €

Përshkrimi

Banesa gjendet tek "Kompleksi Hab 13" mbrapa "Hotel Afa", me ndërtues "Hab Engineering". Ky kompleks është duke u ndërtuar me përpikmëri arkitektonike dhe dizajn modern. Ka një sipërfaqe të shfrytëzueshme prej 79m² ndërsa ndodhet në katin e 3-të. Ndërtesa është e orientuar nga lindja dhe është mjaftueshëm e ndritshme. Objekti banesor është i pajisur me ashensor ndërsa sistemin e ngrohjes pritet ta ketë me energji elektrike. Kjo pronë pritet të përfundojë në fund të vitit 2025. Kontrata për të bëhet tek noteri.

Banesa përbëhet nga:
– Sallon me kuzhinë
– 2 dhoma gjumi
– Banjo
– WC
– Terasë

Mund të na kontaktoni nga ora 09:00 – 19:00
Kontakt
048 313 888
www.access-ks.com
[email protected]
Prishtinë, Rr. "Ukshin Hoti” Kati 1/6-1
Fushë Kosovë, Rr. "Besa Besë” Lokali 3-4

Informacion Shtesë

  • Status: Under Construction
  • Apartment
  • 2 Dhoma gjumi
  • Tualet
  • 79 m2
  • 59 Vizita
ID: PROAC5421
Siperfaqe Neto: 79
Kat: 3
Disponueshmëria: Në dispozicion
Dhomat e Ndenjes: 1