Banesë me QIRA – 2 dhoma gjumi – Fushë Kosovë

, Fushë Kosovë
Për Qira
250 € /Muaj

Përshkrimi

Banesa gjendet mbrapa ambullantes së re tek objekti "Euro Lina" .
Ka një sipërfaqe të shfrytëzueshme prej 85m²dhe ndodhet në katin e 3-të.
Banesa është e mobiluar plotësisht me të gjitha mobiljet e nevojshme. Objekti banesor posedon ashensor funksional kurse sistemin e ngrohjes e ka me energji elektrike.
Banesa gjendet në një zonë të qetë dhe tejet të përshtatshme për banim pasi ka afër të gjitha shërbimet e nevojshme.

Banesa përbëhet nga:
– Sallon me kuzhinë
– 2 dhoma gjumi
– Banjo
– Terasë

Mund të na kontaktoni nga ora 09:00 – 19:00
Kontakt
049 615 666
www.access-ks.com
[email protected]
Prishtinë, Rr. "Ukshin Hoti” Kati 1/6-1
Fushë Kosovë, Rr. "Besa Besë” Lokali 3-4

Informacion Shtesë

  • Status: New
  • Apartment
  • 2 Dhoma gjumi
  • Tualet
  • 85 m2
  • 72 Vizita
ID: PROAC5422
Siperfaqe Neto: 85
Kat: 3
Disponueshmëria: Në dispozicion
Dhomat e Ndenjes: 1